• Новак
Прачка Држач База Пол Заградата Основи Отворен Кајак Алатка За Мобилен Телефон

Прачка Држач База Пол Заградата Основи Отворен Кајак Алатка За Мобилен Телефон

DEN 1974.40
Пристапност
Во достапна форма

Употреба : Општо земено, риболовните материјали се дизајнирани да се користат за да ни помогнат да ја инсталираме риболовната прачка или столб на чамци.Издржливост : основата за монтирање на држачот за риболовни прачки е изработена со најлон со добар квалитет, кој е отпорен на абење, лесен, но цврст.Компатибилност : основите за монтирање на држачот за риболов може да се користат и за светла, светилки, камери, мобилни телефони и сл.Погодност : во пакетот има 4 нерѓосувачки завртки кои се користат за инсталирање на алатките, што е погодно.Лесно За Земање : додатоците за риболов лесно може да се земат со нас на сите места за користење бидејќи е доволно мал и лесен за да го стори тоа.Материјал : Најлон.Боја : Црна.Големина : Прибл. 10х5, 5х2, 5см/3, 94х2, 17х0, 98 инчи.Може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.1 Парче Држач За Риболов Прачка Основа За Монтирање (со 4 Парчиња Завртки од Нерѓосувачки Челик). Употреба : Општо земено, риболовните материјали се дизајнирани да се користат за да ни помогнат да ја инсталираме риболовната прачка или столб на чамци. Издржливост : основата за монтирање на држачот за риболовни прачки е изработена со најлон со добар квалитет, кој е отпорен на абење, лесен, но цврст. Компатибилност : основите за монтирање на држачот за риболов може да се користат и за светла, светилки, камери, мобилни телефони и сл. Погодност : во пакетот има 4 нерѓосувачки завртки кои се користат за инсталирање на алатките, што е погодно. Лесно За Земање : додатоците за риболов лесно може да се земат со нас на сите места за користење бидејќи е доволно мал и лесен за да го стори тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент