• Новак
Zlekejiko дами печатени влечења со качулка со качулка, лесен лабав долги ракави, маица за џемпери, врвен кошула

Zlekejiko дами печатени влечења со качулка со качулка, лесен лабав долги ракави, маица за џемпери, врвен кошула

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Стил : Дневно/случајно. Материјал : полиестер. Сезона : Пролет/есен/зима. Пол : жени. Тип на шема : Печати. Должина на ракавот : Долг ракав. Деколте : Худ. Должина : Редовно. Декорација : џеб. Силуета : Лабава. Она што го добивате : 1 x Хитлетлетичен ракав Зимнел худи жени половина поштенски пуловер жени жени со долги ракави џемпер џемпер за џемпери за џемпери женски дуксери и џемпери плус задоволителна услуга со големина : ве молиме контактирајте со нас пред вас производот. Предметите до нас без претходно да побараат нема да бидат прифатени. . Материјал : Полиестер, мек материјал, се чувствувате удобно, светло, дишењето ладно, не лепливо . Сцена : Оваа блуза е за секојдневен стил, канцеларија за работа, деловна облека, домашно носење, работа дома, секојдневно носење или забава, ноќна ноќ, лето или Зимски одмори, излегување, нова година, назад на училиште, уличен изглед, итн. Функција : Овој врв е разноврсен и лесно може да се носи со различни типови панталони како фармерки, хеланки и џемпери, добро, други модерни додатоци, како чевли, торби И марами. Вреди да се купи еден, сигурен сум дека нема да ве разочара!. Големина на производот : S, M, L, XL, XXL (ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да поставите нарачка. Нашата големина е азиска големина).

Главните карактеристики

Избор на клиент