• Новак
Менс тенок вклопна обична кошула со долги ракави за дишење на отворено маици врвен спорт

Менс тенок вклопна обична кошула со долги ракави за дишење на отворено маици врвен спорт

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Детали : *Големина на ознаката : S-2 XL, ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големина (1 инч = 2,54см) Големини на ознаки TAGISMLXL2 XLTOP должина (CM) 6769717375 TOP должина (инч) 26.4 27.0 28.7 28.7 29,5 рамо (cm) 45.54748.55051.5shoulder (инч) 17,9 18.5 19.17.3 20.3 Ева (инч) 24,8 25.2 25.6 26.0 26.4 Биста (cm) 104110116122128bust (инч) 40.9 43.3 45.7 48.0 50.4 Измерено пред да се протегаат, познати како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете 1 ~ 2cm девијација* ТЕТЕТ ФАБИРА : Каки, армија зелена (како што покажуваат сликите)* Карактеристики на артикалот : машка кошула, маица, врв, долг ракав, обичен, удобен, дише, тенок, фит, на отворено, спорт* Предмет Состојба : Сосема нов* Опис на артикалот : 1) Применлив пол : MALE2) Врвна должина : Редовен3) Должина на ракавот : Долг ракав4) Деколте : O-Neck5) Стил : Casual6) Модел : Solid7) Тема : Classic8) Соодветна сезона : пролет, есен9) Апликација : Дневно, канцеларија, датира, одмор, одмор , Празник, плажа, клуб * Содржина на пакет : 1 * кошула (други предмети што не се вклучени) Како да изберете соодветна големина? 1) Користете слична облека за да ја споредите со големината2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамни табели со големина на мерење Белешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што е осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, Ве молиме, дозволете мала (± 2cm) рачно девијација за мерење за податоците. Измерено пред да се протегаат, познати како поставени рамни податоци, ве молиме, дозволете 1 ~ 2 см девијација . ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат . Менс тенок вклопна лежерна кошула со долги ракави со дишење на отворено маици врвен спорт. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент