• Новак
Мажи цврста боја патент со врвни кошули со блуза јака со долги ракави врвни кошули модни кошули машки редовни збирливи блузи што се вклопуваат во дише

Мажи цврста боја патент со врвни кошули со блуза јака со долги ракави врвни кошули модни кошули машки редовни збирливи блузи

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Size : S US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 106cm/41.73'' Shoulder : 45cm/17.72'' Sleeve : 62cm/24.41'' Length : 70cm/27.56'' Size : M US : 12 UK : 16 EU : 42 биста : 112cm/44.09 '' рамо : 46.5cm/18.31 '' Sleeve : 63cm/24.80 '' Должина : 72cm/28.35 '' Големина : L САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 118cm/46.46 '' Рамената : 48cm/18.90 '' ракав : 64cm/25.20 '' Должина : 74cm/29.13 '' Големина : xl САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 биста : 124cm/48.82 '' Рамено : 49,5 см/19.49 '' 'Рака : Рака : Рака : Рака : 65cm/25.59'' Length : 76cm/29.92'' Size : XXL US : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 132cm/51.97'' Shoulder : 51.5cm/20.28'' Sleeve : 66cm/25.98'' Length : 78cm/ 30.71 '' Големина : xxxl САД : 20 Велика Британија : 24 ЕУ : 50 биста : 140см/55.12 '' Рамо : 53,5 см/21.06 '' ракав : 67см/26.38 '' Должина : 80см/31,50 ' Деловни кошули за голф за мажи би можеле да бидат костуми за секоја пригода : дом, работа, состаноци, спорт, патување и така натаму. 【Прилики】 мажот на мажите е одличен избор за секојдневно носење. Сезол : Сите сезони : Менокација : Дневен и домашен стил : Мода и лесниматеријал : ПолиестерПатерн Тип : Печатена машка тенка кошула за голф со брзо сушење голф. Модерно опуштено вклопување што се наоѓа близу до телото за широк спектар на движење, дизајниран за оптимални перформанси и целодневно удобност . Обични маж -маички кошули, не треба да бидете мода за да соберете одлична облека, оваа мажи Рекренот е сигурен облог секој пат. Блузи со кошула се убави кога е жешко надвор . мажјак кошула за тренингот маички маица салата за мускулатура фитнес фитнес боди-билдинг на плажа мажи слободно време. Мажите со лежење кошула кошули кошули, обични машки маички кошули, чипка на блузи од плажа.

Главните карактеристики

Избор на клиент