• Новак
Сајхи Плус Големина Блузи За Жени Летен Ливче Ракав Обични Маици Краток Ракав Туника Фустан Плус Големина Кошули

Сајхи Плус Големина Блузи За Жени Летен Ливче Ракав Обични Маици Краток Ракав Туника Фустан Плус Големина Кошули

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Плус Големина Блузи За Жени Лето Ливче Ракав Обичните Маици Краток Ракав Туника Фустан Плус Големина Кошули Сексисезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Кратки Ракави. Јака : V Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Последична Карактеристика : Плус Големина Блузи За Жени Е Еластична И пријатна За Кожата Удобност. Туника Врвови. Задолжителен Врв За Ракави Со Ливчиња За Жени Во Вашата Гардероба. ®Прилика : Женски Маици За Туника За Носење Со Хеланки Или Фармерки За Секојдневниот Секојдневен Живот, Работен Ден, Секојдневен, Забава И Состанок. Спарете го со Шорцеви За Дополнителен Глам Во Текот на Летото и ќе Добиете Комплименти. Вашиот Врв Во Панталоните За Најслаткиот Изглед Ова Лето. Тоа Може Да Биде Поврзан Со Кардиган Во Fall Удобно И Мека База Кошули. Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Информациите За Големината Пред Да Ја Поставите Нарачката. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Во Страницата За Опис На Производот.Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно.

Главните карактеристики

Избор на клиент