• Новак
Женска Лежерна Мечка Шепа Љубовна Шема Пуловер Со Долги Ракави Тупер Облека со Истегната Кошула Жени

Женска Лежерна Мечка Шепа Љубовна Шема Пуловер Со Долги Ракави Тупер Облека со Истегната Кошула Жени

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Женска Лежерна Мечка Шепа Љубовна Шема Пуловер Со Долги Ракави Тупер Облека ве Молиме проверете Ја Големината Може Совршено Да Се Комбинира со Разни Облеки за Да Направите Секакви Стилови. Облека.Како Тенки Фармерки,Тексас Јакна,Здолништа,Чизми, Сандали И Така Натаму. Добар Квалитет, Изработен Од Пријатен, Пријателски За Кожата, Материјал За Дишење Кој Ви Дава Пријатно Чувство Цело Време. Погоден За Пролет, Fall, Зима И Лето. Лабави Фитинг Блузи Совршени За секојдневни,секојдневни, училишни, работни, забавни и секојдневни прилики. Изработени Од Полиестер, Памук, Спандекс. Добра Еластичност, Мека и Удобна, пријателска За Кожата. Овој моден врв ќе биде модерен тренд во fall и зима. Класичниот опуштен стил на вклопување може да го скрие вашиот мал стомак додека одговара за повеќето фигури.

Главните карактеристики

Избор на клиент