• Новак
Стрејнгтен Женски Обичен Плус Големина Со Долги Ракави Со Тркалезен Врат Маица Врвен Пуловер

Стрејнгтен Женски Обичен Плус Големина Со Долги Ракави Со Тркалезен Врат Маица Врвен Пуловер

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

73 "Ракав : 75cm/29. [Ткаенина] : висококвалитетен имитационен памучен материјал, долги ракави Со Кружен врат, целокупна ткаенина за облека што дише, многу удобна, многу мазна за кожата, многу удобна за носење во текот на целиот ден2. Пред да купите, ве молиме внимателно проверете ја вашата големина и направете внимателен селекција5.

Главните карактеристики

Избор на клиент