• Новак
✪ Скапоцени Камења Белезници Возрасни Тинејџери Ракавици Зимски Топли Ракавици Полн Прст Топло Белезници

✪ Скапоцени Камења Белезници Возрасни Тинејџери Ракавици Зимски Топли Ракавици Полн Прст Топло Белезници

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : . Меки и дебели топли акрилни Влакна ракавици, еластични и удобни. Усвоена е напредната текстилна технологија. Текстилот со висока густина може да ја заклучи температурата, што е потопло од обичните плетени ракавици, а коефициентот на ладен доказ е зголемен. Има дупка на палецот и показалецот, така што ќе можете да уживате во користењето паметни телефони и таблети. За Скијање, сноуборд, лизгање, санкање, кампување, пешачење, возење, мотоцикл, трчање, возење велосипед, возење велосипед, теретана, работа или какви било зимски активности на отворено. Одличен подарок за пријателите, семејството и љубовниците На Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година, празници и родендени. Спецификации : . Материјал : Акрилни Влакна. Големина : Прибл.26, 5х15см/10, 43х5, 91ин. Боја : Црвена, Сафир, Зелена, Розова(опционално). Забелешка : . 1.Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Пакетот вклучува : . 1 Пар Ракавици Меки и дебели топли акрилни Влакна ракавици, еластични и удобни. Усвоена е напредната текстилна технологија. Текстилот со висока густина може да ја заклучи температурата, што е потопло од обичните плетени ракавици, а коефициентот на ладен доказ е зголемен. Има дупка на палецот и показалецот, така што ќе можете да уживате во користењето паметни телефони и таблети. За Скијање, сноуборд, лизгање, санкање, кампување, пешачење, возење, мотоцикл, трчање, возење велосипед, возење велосипед, теретана, работа или какви било зимски активности на отворено. Одличен подарок за пријателите, семејството и љубовниците На Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година, празници и родендени.

Главните карактеристики

Избор на клиент