• Новак
JPLZi Жени Обични Лабави V Вратот Печатено Копче Елек Без Ракави Врвот И Долги Панталони Два Сета

JPLZi Жени Обични Лабави V Вратот Печатено Копче Елек Без Ракави Врвот И Долги Панталони Два Сета

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Овој Женски Лежерен Комплет Со Отпечатено Копче Без Ракави Без Ракави И Долги Панталони Е За секој што сака да се чувствува удобно и стилски во исто време. Изработена од висококвалитетна, мека и дише ткаенина, облеката е за секојдневно носење, како и . V-деколтето, убавото печатење и удобните затворачи на копчињата го прават овој комплет уникатен и се издвојува од слични производи. Лабавото и опуштено вклопување на овој дводелен комплет го прави погоден за сите типови на тело, обезбедувајќи удобност и стил. Дополнително, овој комплет може да се пере во машина, што го олеснува чистењето и одржувањето. твое денес и доживејте ја комбинацијата на удобност и стил!Костуми за Панталони За Постари Жени Ладен Костум Изолирани Жени Табела Со Големина : . Големина : С Биста : 96см/37,80" Половината : 70см/27,56" Горната Должина : 60см/23,62" Должина На Панталоните : 92см/36,22"Големина : М Биста : 102см/40,16" Половината : 76см/29,92" Горната Должина : 62см/24,41" Должина На Панталоните : 94см/37,01"Големина : Л Биста : 108см/42.52" половината : 82см/32.28" горната должина : 64см/25.20" должина на панталоните : 96см/37.80"големина : xl Биста : 114см/44.88" половината : 88см/34.65" горната должина : 66см/25.98" должина на панталоните : 98см/38.58"големина : xxl биста : 120см/47.24" половината : 94см/37.01" врвна должина : 68см/26.77" должина на панталони : 100см/39.37" удобно и дише : Изработено Од Висококвалитетна, мека и дише ткаенина, што Го прави удобно За Носење во текот на целиот ден. Женски Свечен Фустан Миди Женски Панталони Костум. Одлично Вклопување : Лабавото И Опуштено Вклопување На Оваа Облека Е За Сите Типови На Тело. Женски Божиќ Тренингот Хеланки Жени Изолирани Снег Лигавче. Лесен За Нега : Овој Комплет Може Да Се Пере Во Машина, Што Го Олеснува Чистењето И Одржувањето. Долг Фустан Панталони Панталони Жени Долго. Уникатен Дизајн : Овој Дводелен Комплет Има Стилско V-деколте, Прекрасно Печатење и Удобно Затворање На Копчињата. Жените Плус Панталони Костуми За Работа Жените Облека Партија. Разновиден : За Секојдневни Излегувања, Забави и Други Прилики, Овој Дводелен Комплет Е Задолжителен Додаток во Вашата Гардероба. Женски Партија Фустан Плус Големина Аикидо Облека Жените.

Главните карактеристики

Избор на клиент