• Новак
Pinfect Голем Капацитет Врвот рачка Торба Спојување Дневни Жени Рамо Торба Оксфорд Стп Чанта

Pinfect Голем Капацитет Врвот рачка Торба Спојување Дневни Жени Рамо Торба Оксфорд Стп Чанта

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Мода Оксфорд Стп Кожа Спојување Рамо Шопинг Торба Едноставен Голем Капацитет Преносни Торби Патнички Улица ЧантиR. Функција : r. Едноставен стил, голем капацитет.r. PU + оксфордски материјал, издржлив и стилскиr. r. Спецификација : r. Главен материјал : PU+ оксфордска ткаенинаr. Големина : 40x30x12cm/15, 75x11, 81x4, 72"r.Рачка : 25cm/9.84"R Затворање : Патентr.Боја : Црна /Сина /Сива /Белаr.Применливо : женскиr. r. забелешка : Р. 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!р.2. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1 Х Торба ЗА Рамо стп + оксфорд материјал, издржлив и стилски. Едноставен стил, голем капацитет. Оваа чанта ќе додаде повеќе забава и боја во животот на вашиот или вашиот пријател. Оваа чанта е многу разноврсна и е погодна за совпаѓање со секојдневната облека. Погоден за различни прилики, како што се забави, шопинг, викенди, работа и патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент