• Новак
Женски Костими За Капење Два Два Танкини Во Собата Секојдневен Печатење Розова Xl

Женски Костими За Капење Два Два Танкини Во Собата Секојдневен Печатење Розова Xl

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Големина : XL Половината : 76cm/29.92" Колк : 86cm/33.86" Горната Должинаt : 24cm/9.45" Должина На Дното : 34cm/13.39" Под Биста : 78cm/30.71" Големина : XXL Половината : 82cm/32.28" Колк : 92cm/36.22" Горната Должинаt : 25cm/9.84" Должина На ДНОТО : 35см/13.78" Под биста : 84см/33.07" Големина : хххл половината : 88см/34.65" колк : 98см/38.58" горна должинат : 26см/10.24" должина на Дното : 36см/14.17" под биста : 90см/35.43" големина : ххххл половината : 94см/37.01" колк : 104см/40.94" горна должинат : 27см/10.63" должина на дното : 37см/14.57" под биста : 96см/37.80" женски голем Блок во Боја Костим За капење Секси Мм бикини костими за капењекарактеристики : материјал : 82% најлон, 18% спандекс,изработен од полиестер, мек и Дише, Растеглива мазна ткаенина, удобни Женски Бикини Костими за капење кои брзо се сушат.Печатење и стил на плажа, привлечни очи, прават атрактивен и зачудувачки изглед. Женски Костими За Капење Дводелни Дводелни Танкини Комплет Секојдневен Принт Розова Xl. Женски Голем Блок Во Боја Костим За Капење Секси Мм Бикини костим за Капење. Овој костим за капење е погоден за плажи, базени, водени забави и тропски одмори. Да ја прифатиме сезоната на сончање!. Ве молиме внимателно проверете ги деталите за големината пред да купите.Поради рачно мерење, дозволете разлика во големината од 2-3см. лесно измијте ги предметите со ладна вода и закачете ги да се исушат. Не избелувајте и ниско железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент