• Новак
Финелиљубовни Жени Карго Шорцеви Со Џебови Дами Карго Шорцеви Шорцеви Висок Струк Пораст Печатени Кафеави М

Финелиљубовни Жени Карго Шорцеви Со Џебови Дами Карго Шорцеви Шорцеви Висок Струк Пораст Печатени Кафеави М

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Женски Моден Летен Секојдневен Комбинезон За Суспендирање Без Ракави Женски Моден Летен Секојдневен Комбинезон За Суспендирање Без Ракави карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Одлично за летни пижами и топло време. 5.Оваа ултра лесна ткаенина е супер за максимална удобност во топло време. Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Секојдневен, Моден Должина : Должина На Ракавот До Глуждот : Без Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Женски Комбинезон Од 1 ПАРЧЕ. Финелиљубовни Женски Карго Шорцеви Со Џебови Дами Карго Шорцеви Шорцеви Со Висок Струк Печатени Кафеави М.Одбојкарски Фустани Над Стомакот Удобни Дами Камо Мало Девојче Обложено Лизгање Против Триење Раб Маргаритки Војводи Беспрекорен Унион Беј Топла Фустан Униформа Активен Тенис 7 Инчен Инсем Момчиња Долна Облека Голема И Висока 5 Боди Постпартален Костим За Капење Ниско пораст 2023 Брзо Сува 2х Лизгачки Софтбол Комбинезони. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90-95см/35.43-37.40 "Половината : 96см/37.80" Должина : 79см/31.10 " Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95-100см/37.40-39.37" Половината : 100см/39.37"Должина : 80см/31.50" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100-105см/39.37-41.34 "Половината : 104см/40.94" Должина : 81см/31.89"Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105-110см/41.34-43.31 "Половината : 108см/42.52" Должина : 82см/32.28"Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110-115cm/43.31-45.28 "Половината : 112cm/44.09 " Должина : 83cm/32.68".

Главните карактеристики

Избор на клиент