• Новак
Leенски Midsimentsенски мидриз 9 Кино кратко

Leенски Midsimentsенски мидриз 9 Кино кратко

DEN 526.40
Пристапност
Во достапна форма

Leeенски Midsime Midrise 9 "Chino Short/B> Сакајте ја должината во шорцевите од чино на Ли 9". Ова парче е изградено со ткаенина од памук, која вклучува малку спандекс што без напор го следи вашиот секој потег. Малку подолго чино го ласкаат над коленото Облека. Кратко од мидрици што ги чека сите ваши најсреќни врвови и блузи, овие Ли Кинос ќе станат сезонски сезони за трчање околу или да планираат совршен ден. Опуштено вклопување. Мидриз. 9 "Inseam. Затворање на копчето со бисер. Стил# 112314393. Истегнување ткаенина за дополнителна удобност : 98% памук, 2% спандекс.

Главните карактеристики

Избор на клиент