• Новак
Ајомет Пот Панталони Жени Обични Лесни Џогери Панталони Со Џебови, Супер Меки Брзи Суви Дневни Спортски Панталони За Трчање На Јога, Бели Л

Ајомет Пот Панталони Жени Обични Лесни Џогери Панталони Со Џебови, Супер Меки Брзи Суви Дневни Спортски Панталони За Трчање

DEN 380.32
Пристапност
Во достапна форма

Женски Широки Товарни Панталони Улична Облека Хип хоп Џогери Спортски Панталони За Влечење Секојдневен Лабав Бизнис Лежерен За Женски Панталони. Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина : Долго. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Каузална. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Материјали За Панталони Мека ткаенина што дише. Лабаво вклопување sweatpants.It удобен е за носење во текот на целата година и супер удобен за максимална удобност во топло време. Карактеристики еластичен струк чувајте го на половината без да се тркалате за време на тренингот,опуштени фит еднобојни панталони,со отворени странични џебови за влез,Набраздени еластични отвори за нозете. Поводбохо летните харем панталони се совршени за Секојдневно пешачење,Пешачење,Плажа,Јога,Вежбање,Состанок,Патување,Лето,Пролет, Aut, Релаксирање Дома. Комфорни џогери панталони обични едноставни панталони кои можат да направат да се чувствувате пообично и послободно,спарени со секојдневни маици, маици за активна облека или резервоари, дуксери или пријатни преголеми џемпери за врвна удобност. Забелешка за најдобра грижа и извлечете го максимумот од боемските панталони, ве молиме рачно миење.Пред нарачката, внимателно прочитајте ја нашата табела со големини, а не информативната врска со големината на амазон.

Главните карактеристики

Избор на клиент