• Новак
Ф.Ф. Завртка на стомакот - кафеава - м

Ф.Ф. Завртка на стомакот - кафеава - м

DEN 1279.20
Пристапност
Во достапна форма

Многу жени го опишуваат овој револуционерен бенд како свој BFF, нивниот најдобар пријател пост-испорака. Б.Ф.Ф. Исто така, се залага за формулирано тело за вклопување заради шест уникатно обликувани панели кои удобно ги гушкаат вашите кривини користејќи ја градежништвото инспирирана од корсет, заедно со еко-привремено, супер-мека промодална? Ткаенина, нашиот Премиер стомак Такер има многу уникатни предности на ткаенина и одговара. Тоа е особено одлично за ситни, пократки и кратки полови жени. 6 -те панели, 2 дополнителни инчи велкро? И патентиран дизајн им овозможува на мајките истовремено да ги затегнуваат половината, колковите и стомакот со нашата незаменлива технологија за истегнување и компресија. Промодал? Б.Ф.Ф. е создадено и обликувано исто како женско тело - криви! Иако го препорачуваме Б.Ф.Ф. За жените со пократок половината, таа навистина работи за сите големини. Б.Ф.Ф., ги прави мајките и мајката земја многу среќни! Бели разбојник Б.Ф.Ф. Завртка на стомакот - кафеава - М.

Главните карактеристики

Избор на клиент