• Новак
Sksloeg Есенски Јакни За Женски Шаки За Жени, Женски Вафлек Јакна Јакна Обична Долга Ракав Копче Надолу Кошули Облечени Блузи Блузи, Темно Сина XXL

Sksloeg Есенски Јакни За Женски Шаки За Жени, Женски Вафлек Јакна Јакна Обична Долга Ракав Копче Надолу Кошули Облечени Блузи

DEN 399.84
Пристапност
Во достапна форма

26" должина : 75см/29.Дебелина : Стандард3. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.74"големина : л сад : 8 велика британија : 10 Еу : 38 биста : 114см/44. Едноставен Стил-Едноставен стил со килибарни копчиња, погоден како пролетна и есенска јакна или зимска постава.41" ракав : 54см/21.65" Должина : 76см/29. женско есенско палто секојдневна јакна за женски женски исечени сомотски јакни женски есенски јакни трендовски вафли џемпер женски сомотски кошула кошула јакна женски јакна со кадифена кошула женски преголеми фланелни јакни за жени женски есенски јакни 2023 јакни за жени секојдневна капсула гардероба сомотска јакна жени плус женски јакна јакна fall јакна женски руно јакна жени.24" рамо : 62см/24., тоа е најдобриот избор за подароциописи Должина На ракавот : Долг Ракав : слободно време5.

Главните карактеристики

Избор на клиент