• Новак
Модни Шапки За Шипки Мажи Жени Улична Облека Хип Хоп Капа Без Обод, Каки

Модни Шапки За Шипки Мажи Жени Улична Облека Хип Хоп Капа Без Обод, Каки

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Име : Шапка Без Обод. Материјал : памук. Боја : 10 бои за избор. Големина : длабочина на капа 11см. Обем на капачето 58см. Пакет : 1 х шапка. Забелешка : . Ве молиме дозволете мала толеранција во големина поради рачно мерење, а осветлувањето во фотографијата може да резултира со разлика во бојата отколку што е во реалниот живот. Безобѕирна форма, исто како обична бејзбол капа, освен со отстранет раб, така што може да биде обликувана како бобинка. Прилагодлив дизајн со прилагодливи ремени, една големина одговара на сите, но може да дојде во различни големини со ремените за ремени одзади. Оваа капа е погодна за мажи, жени, млади момчиња и девојчиња или љубовници.

Главните карактеристики

Избор на клиент