• Новак
Maidenform Секојдневно Целосна Покриеност Амортизирани Долна Жица Градник Црн 36b Женски

Maidenform Секојдневно Целосна Покриеност Амортизирани Долна Жица Градник Црн 36b Женски

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

СУПЕР-МЕКА ПОДДРШКА Изработена од луксузна ткаенина слична на велур, овој градник со долна жица се чувствува неверојатно мек и удобен на вашата кожа. Амортизираната долна жица ја дава потребната поддршка за секојдневно носење. Лесно облачните чаши од облак пена обезбедуваат удобност со целосна покриеност. Конвертибилните ремени може да се носат директно или вкрстено, што ви дава уште повеќе разноврсни опции. Завршено со мазнење на грбот и страните за елегантен изглед под вашата облека, овој удобен женски градник нуди затворање на куката и очите за лесно стилизирање. ТАКА, меката луксузна ткаенина слична на велур се чувствува одлично против вашата кожа. Потпорната ПОДЛОГА За АМОРТИЗИРАЊЕ Е дизајнирана да ја донесе потребната поддршка. ЦЕЛОДНЕВНА УДОБНОСТ-Целосна покриеност, лесно обложените чаши го прават овој градник дополнително удобен. ИЗМАЗНУВАЊЕ-назад И странично измазнување обезбедува елегантен изглед под облеката. КОНВЕРТИБИЛНИ РЕМЕНИ-Кабриолет, прилагодливи ремени ви овозможуваат да го носите на два начина : традиционални или вкрстени. МИЕЊЕ РАЦЕ-препорачуваме миење раце на овој женски градник во ладна вода за да ја задржи својата форма. ; големина на чаша : Б; големина на лента : 36 Амортизираната долна жица обезбедува целодневна удобност. Целосната покриеност лесно наредени чаши обезбедуваат удобно вклопување. Луксузна мека тужена ткаенина. Конвертибилни ремени за разновидност на гардероба - традиционални и вкрстени. Материјал Од Ткаенина : 81% Најлон, 19% Еластан. Земја на Потекло : Тајланд.

Главните карактеристики

Избор на клиент