• Новак
Хоксмл Собра Градник За Жени, Удобна Чипка За Дишење Традиционален Везен Безжичен Градник, Дозвола За Летни Заштеди

Хоксмл Собра Градник За Жени, Удобна Чипка За Дишење Традиционален Везен Безжичен Градник, Дозвола За Летни Заштеди

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Со овој градник за минимизатор, раздвижената жена може совршено да одговара На Маичката и тесниот врв. Без прерамки, Директно деколте ; Исечено вклопување. Обликуваните, обложени, чаши под жица се неотполнети и обезбедуваат форма и поддршка на бистата, без непотребно полнење. Кабриолет Градник : Во Комбинација со ремени што се одвојуваат, ремените може да се носат без прерамки, традиционални, вкрстени или оглавници.

Главните карактеристики

Избор на клиент