• Новак
Женски Гаќи Секси Гаќи Брзо Дишење Суви Тенки Гаќи Со Среден Струк

Женски Гаќи Секси Гаќи Брзо Дишење Суви Тенки Гаќи Со Среден Струк

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Женски Гаќи Секси Гаќи Брзо Дишење Суви Тенки Гаќички Од Средниот Струк Карактеристики : Големина : погоден за повеќето жени и девојки (1 ) Прилики За Подароци : пријатели, девојки, колеги, мајка, старешини. (2 ) Функција : удобно, дише, стомак, задник, (3)тоа е гаќи, можете да го носите без да носите гаќички ( 4 ) да ви приреди изненадување, да го зголемите шармот на жените(5)антибактериска стапка од 99%(опсег На Грешки 1-3см) содржина на Пакетот : 1 парче panties Size USUKEUWaist Length S483467cm/26.38"19.5 cm/7.68"M6103671cm/27.95"20.5 cm/8.07"L8123875cm/29.53"21.5 cm/8.46"XL10144079cm/31.10"22.5 cm/8.86" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 67cm/26.38"Length : 19.5 cm/7.68"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 71cm/27.95"Length : 20.5 cm/8.07"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 75cm/29.53"Length : 21.5 cm/8.46"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 79cm/31.10"Length : 22.5 cm/8.86" Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 67см/26.38" Должина : 19.5 см/7.68"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 71см/27.95" Должина : 20.5 см/8.07"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 75см/29.53" Должина : 21.5 СМ/8.46"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 велика британија : 14 еу : 40 половината : 79cm/31.10" должина : 22.5 cm/8.86" ✿ТКАЕНИНА : ОБЛЕКАТА QWANG budoir е изработена ОД висококвалитетна ткаенина, лесен и дише материјал ќе ви донесе меко чувство НА допир, ЗАЧИНУВАЈЌИ ГО ВАШИОТ ЖИВОТ. ✿Карактеристика : Долна облека за жена е забавна за носење, го истакнува телото, крајното заведување и сигурно ќе го привлече вниманието на вашиот љубовник во слатка ноќ. ✿Повод : Прекрасен избор За Денот На Вљубените, меден месец, свадба годишнината, невестински туш, датира ноќ, Божиќ, будоар пука, моминска вечер и секоја слатка ноќ.

Главните карактеристики

Избор на клиент