• Новак
Патување Колекција Жени Лелани Тру Удобност Пена Екстра Широк Теле Наредени Пета Колено Високи Чизми

Патување Колекција Жени Лелани Тру Удобност Пена Екстра Широк Теле Наредени Пета Колено Високи Чизми

DEN 640.00
Пристапност
Во достапна форма

Класична чизма која одговара на се, Колекцијата Лелани по Патување. Оваа екстра-широка чизма за теле има акцент на ременот на вратилото и еластични вегански кожни горни делови. Подножјето со пена за Удобност од 4 мм tru нуди совршена количина перница на вашиот чекор, а мазниот влез во патентот го завршува изгледот. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 1 1/2-инчен. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 14 инчи. Обем на теле : 17 инчи. Врвен Обем : 17 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.

Главните карактеристики

Избор на клиент