• Новак
Време и време за чистење на женски лаг

Време и време за чистење на женски лаг

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Чекори ги работите со времето и чизмите на Тру, додавајќи модерни допири во воениот стил. Земете незгоден пристап кон вашиот изглед оваа сезона и прикажете ги овие чизми со ладна кожна јакна и омилените пресеци на тексас. 1 ”потпетица. Затворање на чипка. Удобно стапало. Вештачки материјали. Увезени. Борбени чизми за жени од време и вистинито.

Главните карактеристики

Избор на клиент