• Новак
Женски Блузи Блуза Женски Ракави Обични Цврсти Модни Кошули За Вратот На Екипажот Армија Зелена 5XL

Женски Блузи Блуза Женски Ракави Обични Цврсти Модни Кошули За Вратот На Екипажот Армија Зелена 5XL

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Оваа Мода 3/4 Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Памук-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : 3/4 ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Цврста. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 94см/37.01" Ракав : 47см/18.50" Должина : 71см/27.95" Големина : М САД : 6 БИСТА : 98см/38.58" Ракав : 48см/18.90" Должина : 72см/28.35" Големина : Л САД : 8 Биста : 102см/40.16" Ракав : 49см/19.29" должина : 73см/28.74" големина : xl сад : 10 биста : 106см/41.73" ракав : 50СМ/19.69" должина : 74см/29.13" големина : ххл сад : 12 биста : 110см/43.31" РАКАВ : 51см/20.08" должина : 75см/29.53" Големина : ХХХЛ Сад : 14 биста : 114см/44.88" ракав : 52см/20.47" должина : 76см/29.92" големина : Ххххл сад : 16 биста : 120см/47.24" ракав : 53см/20.87" должина : 77см/30.31" големина : хххххл сад : 18 биста : 124см/48.82" ракав : 54см/21.26" должина : 78см/30.71" летни врвови за жени. Памук Материјал 3/4 Ракав Екипажот Вратот Дизајн. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Главните карактеристики

Избор на клиент