• Новак
Форестијаше Женски Блејзер Треперлива Јакна Секојдневен Сјај Со Долги Ракави Забава Сјаен Капут Од Ревер Рејв Надворешна Облека

Форестијаше Женски Блејзер Треперлива Јакна Секојдневен Сјај Со Долги Ракави Забава Сјаен Капут Од Ревер Рејв Надворешна Облека

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Женски Блејзер Треперлива Јакна Секојдневен Сјај Со Долги Ракави Забава Сјаен Капут Од Ревер Рејв Надворешна Облекакарактеристики : Плојестермашина За Перење или Рачно Перење Женските Двојни Гради јакни се совршени за секојдневни, свечени, работа, состаноци, шопинг, училиште, канцеларија, забава, деловна облека и други специјални настани. Без разлика дали е секојдневен или овој костум сигурно ќе ве импресионира Од Типот на производот : Бел Блејзер Со Џебови/Блејзер Со Двојни Гради/Женски Блејзер/Канцелариски Блејзер Со Ревер/Црн Блејзер/Секојдневен Костум/Отворен Преден Блејзер/Женски Деловен Лежерен Цврст Блејзер/Секојдневен Костум/тенок Фит јакна одело Материјал кошулата со копчиња направена со висококвалитетен фланелен. Фланелната ткаенина е мека, носи и има добро задржување на топлината.мека за и удобна за носење.најдобро заumn и зима.Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : Женски Капут Од 1 ПАРЧЕ(дизајн На Лажен џеб, Не buttons)Size Bust Length Shoulder Sleeve Waists86cm/33.86"59cm/23.23"36cm/14.17"55cm/21.65"76cm/29.92"M90cm/35.43"60cm/23.62"37cm/14.57"56cm/22.05"80cm/31.50"L94cm/37.01"61cm/24.02"38cm/14.96"57cm/22.44"84cm/33.07"XL98cm/38.58"62cm/24.41"39cm/15.35"58cm/22.83"88cm/34.65"XXL102cm/40.16"63cm/24.80"40cm/15.75"59cm/23.23"92cm/36.22"Size : SBust : 86cm/33.86"Length : 59cm/23.23"Shoulder : 36cm/14.17"Sleeve : 55cm/21.65"Waist : 76cm/29.92"Size : MBust : 90cm/35.43"Length : 60cm/23.62"Shoulder : 37cm/14.57"Sleeve : 56cm/22.05"Waist : 80cm/31.50"Size : LBust : 94cm/37.01"Length : 61cm/24.02"Shoulder : 38cm/14.96"Sleeve : 57cm/22.44"Waist : 84cm/33.07"Size : XLBust : 98cm/38.58"Length : 62cm/24.41"Shoulder : 39cm/15.35"Sleeve : 58cm/22.83"Waist : 88cm/34.65"Size : XXLBust : 102cm/40.16"Length : 63cm/24.80"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 59cm/23.23"Waist : 92cm/36.22" Лејди Палто. Женски Блејзери Јакни. СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА : ве Молиме внимателно прочитајте го воведот на производот и табелата со големини и купувајте врз основа на мерење на вашето тело. Се препорачува да се купи поголема големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент