• Новак
Стилска Јакна За Женски Моден Костум Железен Секојдневен Костум Врвна Кратка Јакна

Стилска Јакна За Женски Моден Костум Железен Секојдневен Костум Врвна Кратка Јакна

DEN 400.00
Пристапност
Во достапна форма

Здраво, Добредојдовте во хен!(Кликнете овде за повеќе производи). . Моден Женски Костум 3/4 Ракав Железен Секојдневен Костум Врвни Кратки Јакна Карактеристики : Материјали : Меки И Удобни Карактеристики : Кратки Ракави, печатење, Дневно, Моден Стил. +Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони,здолниште, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, лето, aut или зима. Содржина на пакетот : 1 Х женски Врвови информации За Производот : Сезона : Пролет лето Winter Зима Пол : Жени Прилика : Мода, Дневна Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, случајна грешка опсег 1-3см. . Женска Облека !!!. . . . Машка Облека !!!. . . . Чувајте Ја Вашата Убавина !!!. . . . Стилски Часовници за Врзување !!!. . . Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање. Одлични Кардигани За Жени Ова Лето. Добро спарете се со камизоли, кроп топ, маици со долги ракави и оди со фармерки, шорцеви и хулахопки. Тоа може да биде облечен лесно, а исто така може да биде облечен како пријатна дневна блуза. Трендовски и Класични кошули на малата дама и безвременски отворен преден стил, додадете во модните елементи за вашиот фустан. создадете го вашиот шармантен изглед. Совршен За Секоја Пригода : носејќи го овој лесен кардиган секој ден станувате во пролетните денови! Посоодветно е да го облечете овој уникатен блејзер во летна климатизирана канцеларија или кабина за да додадете и пријатна смисла и допир на женска боја! Можете исто така да облечете ваква лесна јакна во есенските или зимските денови кога живеете или патувате низ град кој има топла клима!. Кога ќе го примите, можете да го измиете на студ и да го закачите на закачалка за да се исуши и брчките ќе се намалат. Мода Женски Костум 3/4 Ракав Железо Секојдневен Костум Врвот Кратка Јакна од ХЕН.

Главните карактеристики

Избор на клиент