• Новак
Костим За Капење Женски Костим За Капење Дами Три Сплит Бикини Висок Половината Костим За Капење

Костим За Капење Женски Костим За Капење Дами Три Сплит Бикини Висок Половината Костим За Капење

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Биста : 74-78см/29,13-30,71" Половината : 60-64см/23,62-25,20" Колк : 76-80см/29,92-31,50" Ракав : 62см/24,41" Должина : 108см/42,52" Големина : М Биста : 78-82см/30,71-32,28" Половината : 64-68см/25.20-26.77" колк : 80-84см/31.50-33.07" ракав : 63см/24.80" должина : 109см/42.91" големина : л биста : 82-86см/32.28-33.86" Половината : 68-72см/26.77-28.35" колк : 84-88см/33,07-34,65" ракав : 64см/25,20" должина : 110см/43,31" големина : xl биста : 86-90см/33,86-35,43" половината : 72-76см/28,35-29,92" Колк : 88-92см/34,65-36,22" ракав : 65см/25.59" должина : 111см/43.70" костим за капење дами триделни поделени бикини секси Костими за капење Со Висок струк карактеристики : страничен костим за капење со специјална Вратоврска и Шорцеви за Момчиња обезбедува покриеност за жените.Преферирана ткаенина, пријателска за кожата и дише, ја штити нежната кожа, подлогата што се одвојува ги турка градниците нагоре и прилагодливите ремени за рамо за да ви обезбедат соодветна поддршка.Вграден безжичен и отстранлив поместен градник за да избегнете срам, релаксација и фитнес.Женски бикини : во жешкиот летен ден, женското бикини е вашето задолжително. Костумите за бикини со мазна ткаенина се многу еластични, удобни и издржливи, што ве прави да изгледате неверојатно на одмори на плажа, базени, хавајски, меден месец и хавајски блузи за бикини итн., тесни врски одзади, секси триаголни ребрести бикини фустани. Страна вратоврска Бикини Дното, г-стринг костим за капење.Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Пакувањето вклучува : 1 комплет бикини и 1 блуза костими за Капење жени. Костим за капење прикривање за жени. Плус големина костим за капење за жени. Едно парче костим за капење жени. Лесна и брза сува ткаенина.

Главните карактеристики

Избор на клиент