• Новак
Костим За капење Женски Обични Цврсти Шупливи Ремени Бикини Костими За Капење Два Костими За Капење За Капење За Жени

Костим За капење Женски Обични Цврсти Шупливи Ремени Бикини Костими За Капење Два Костими За Капење За Капење За Жени

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : , Каузална. Што добивате : 1 Комплет Костими За Капење за жени комплети за бикини за жени костими за капење жени плус големина костим за капење за женска табела : . Големина : С Половината : 71см/27.95" : 81см/31.89" Должина На Панталоните : 27см/10.63" Должина На Дното : 27см/10.63" Под Биста : 72см/28.35"Големина : М Половината : 75см/29.53" : 85см/33.46" Должина На Панталоните : 28см/11.02" Должина На Дното : 28см/11.02" под биста : 76см/29.92"големина : л Половината : 79см/31.10" : 93см/36.61" должина на панталоните : 29см/11.42" должина на дното : 29см/11.42" под биста : 80см/31.50" Момчешки Шорцеви Дното : танкини костими За капење Со Машки Шорцеви Обезбедуваат Повеќе Од соодветна Покриеност, која ќе ве задржи да се чувствувате сигурно, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да Направи да Изгледате потенок. костим за капење жени дводелен костим за капење за жени пливаат прикриваат за жени женски шорцеви за пливање костими за капење со долги ракави за жени едноделен костим за капење. Повеќе Големини За Да Изберете ОД : S-XL.Ве Молиме Изберете Ја Најсоодветната Големина Според Деталниот Водич за Мерење На Големината. Ако Некое Прашање, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Ме Контактирате Во Секое Време! костими за капење со висок струк за жени кошули за пливање за мажи машки стебла за пливање женски едноделни костими за капење момчиња стебла за пливање девојки костим за капење. Женски Танкини Костим За Капење Со Течен Резервоар : Врвните Карактеристики На Изгубениот Проток На Танкини Со Дизајн На Тркалезен Врат Нудат Одлична Покриеност И Го Кријат Вашиот Стомак; Отстранливите Градници За Склекови Со Поместување Ви Обезбедуваат Цврста Поддршка и Обликување. женски костими за капење костим за капење женски костим за капење костим за пливање машки стебла за пливање шорцеви за пливање женски костим за капење за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент