• Новак
Уникатен удобност дами V-вратот со два џебни чистачи на вратот

Уникатен удобност дами V-вратот со два џебни чистачи на вратот

DEN 434.72
Пристапност
Во достапна форма

Medline Comfortease Ladies V-вратот со два џебни врвови, паметна инвестиција која е екстра издржлива и изгледа одлично од алиштата за удобности, може да работи само напорно како и вие. Поли/памучната мешавина од 65/35 има длабоки, богати бои и стои до индустриско перење. Многу стилови и големини за да одговараат на вашето работно место, вашиот животен стил и вашиот џеб. Овој малку подолг чистач на тон-товник со врвот на вратот има два долни џебови и странични отвори за лесно движење. Повеќето имаат тенденција да се искачат на една големина за удобност и вклопување на Medline Comfortease Ladies V-вратот со два џебни чистачи. 65%полиестер/35%памук. V-врат за удобност. Два џебови на долниот дел. Странични отвори за лесно движење. Повеќето имаат тенденција да се искачат на една големина за удобност и вклопување. Машинско миење. Трбајте суво. Не бели.

Главните карактеристики

Избор на клиент