• Новак
Женски модни обични вкрстени ленти со тркалезни пети, еластични бендови, се лизгаат на чевли

Женски модни обични вкрстени ленти со тркалезни пети, еластични бендови, се лизгаат на чевли

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

3 "Ширина на нозете : 10см/3,9 " Големина : 42 САД : 11 Велика Британија : 8 ЕУ : 41 должина на стапалото : 26,79см/10,5 "Ширина на стапалото : 10,5 см/4.Бидејќи вистинската големина е азиска големина, таа е премала, препорачливо е да се следи нашата табела со големина за да се најде најсоодветната големина или да се купи една или две големини поголеми по потреба, благодарам! Големина : 37 САД : 6,5 Велика Британија : 4. различни бои за избор, различен стил за вас.5 ЕУ : 36 должина на стапалото : 23. Исклучено за одење на отворено, забава, слободно време, забава, работа, свадба и други прилики, цврста и стилска боја и стилски. 100% сосема нови и висококвалитетни .1 " Што ќе добиете : 1 пар чевли. чевли за одење во тежина, удобен дизајн на ленти за токи, перничиња за селекција, мода и личност. Бидејќи различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики. Потсетување за обем : Различни стилови на чевли, изберете ја големината според типот на стапалото.45 см/10 "Широк на нозе : 9,5cm/3,7 " Големина : 41 САД : 10 Велика Британија : 7 ЕУ : 40 должина на нозете : 26.Подетски дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе димензии за вас и ваш семејство или lубовник или пријатели избираат 4. Обични чевли, чевли на плажа, забавни чевли, нелизгање, лесен, лесен за дишење, полесно за носење! 3.5 "Ширина : 9cm/3,5 "Големина : 39 САД : 8 Велика Британија : 5,5 ЕУ : 38 должина на нозете : 24,78см/9,8 " Ширина на стапалото : 9см/3,5 "Големина : 40 САД : 9 Велика Британија : 6 ЕУ : 39 должина на стапалото : 25.4 " Големина : 38 САД : 7 Велика Британија : 5 ЕУ : 37 должина на стапалото : 24.

Главните карактеристики

Избор на клиент