• Новак
Women'sенски бикини завој за банки бикини постави склекови бразилски костими за пливање за пливање за пливање

Women'sенски бикини завој за банки бикини постави склекови бразилски костими за пливање за пливање за пливање

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Women'sенски бикини банда завој бикини постави склекови бразилски костими за пливање за пливање. Bandените Bandeau Bandage Бикини постави склекови бразилски костими за пливање за пливање. Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака . Спецификации на предметите. Пол : жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, море. Материјал : најлон, спандекс. Декорација : најлон, спандекс. Со рампа : Да. Должина на облеката : Редовно. Стил : Секси, кауза. Пакет вклучува : 1 поставена облека за капење (содржи подлога за градите). Табела на големини : . Големина : S Етикета Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 6 ЕУ : 34 биста : 72-80cm/28.35-31.50 '' Ваист : 60-66cm/23.62-25.98 '' Хип : 78-85cm/30.71-33.46 ''. Големина : M Големина на етикетата : Средна САД : 6 Велика Британија : 8 ЕУ : 36 биста : 80-88cm/31.50-34.65 '' половината : 64-70cm/25.20-27.56 '' Хип : 85-91cm/33.46-35.83 ''. Големина : L Големина на етикетата : Голема САД : 8 Велика Британија : 10 ЕУ : 38 биста : 88-95cm/34.65-37.40 '' на половината : 68-74cm/26.77-29.13 'Hip : 91-97cm/35.83-38.19' '. Големина : XL Етикета Големина : X-LARGE US : 10 UK : 12 EU : 10 BUST : 96-103 CM/37.80-40.55 '' Weist : 72-78cm/28.35-30.71 '' Hip : 97-103cm/38.19-40.55 ' „Ве молиме, повикајте се на нашата табела со големина за специфични мерења за да се постигне совршено вклопување. Грижа за облека : Редовно миење. Препорачајте со ладна вода. Не користете белило. Не паѓајте суво. Повод : Совршен за тропски одмори, лето, плажа и базен, меден месец, крстарење . Најдобри подароци за празници за мајка, сопруга, девојка или жени што ги сакате . увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент