• Новак
Time and Tru Women'sенски висок центар за подигање, широка ширина на располагање

Time and Tru Women'sенски висок центар за подигање, широка ширина на располагање

DEN 648.64
Пристапност
Во достапна форма

Тенка вертикална лента на еластична додава истегнување и чисти детали на оваа класична силуета висока колена. Лизгајте со леснотија користејќи го погодното затворање на патент на стилот. Вештачки горен; Мемориска пена за меморија; Човечка постава; Човечки единствен; Затворање на патент; Висина на вратилото од 390мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент