• Новак
Индустрии за факултет, оставете го снегот зимски кучиња графичка уметност металик злато што лебди врамени платно печатено wallид уметност, дизајн од Пол Брент

Индустрии за факултет, оставете го снегот зимски кучиња графичка уметност металик злато што лебди врамени платно печатено wallид

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со индустријата за декор на Sumn Decor Decorries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : куче; кучешки; милениче; цицач; животно; природа; на отворено; пикап -камион; возило; снежен човек; снег; снег; зима, карирана. Дизајн од Пол Брент.

Главните карактеристики

Избор на клиент