• Новак
Шиктал Маица Трансформација Владетел

Шиктал Маица Трансформација Владетел

DEN 367.20
Пристапност
Во достапна форма

Маица Трансформација Владетел Центар, марка и намалување на совршен маица црнците за јоргани, перници и торби. ЈТ1704 Поништи. Претворете ги скапоцените маици во јорган за меморија. 15. 5 " х 15. 5 " квадратен акрилен владетел со потпишани водичи за усогласување. Водичи за обележување на 12. 5" и 10. 5 " за одбележување на младите и детските маици. Произведено во САД. Погледнете го видео упатството како што е наведено на пакувањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент