• Новак
Avia Zip Front Sports Sports градник

Avia Zip Front Sports Sports градник

DEN 384.00
Пристапност
Во достапна форма

Удобно и лесно прицврстување, градскиот градник на „Zip Front Sports“ нуди целосна поддршка за време на вашата рутина на тренингот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 38 DD. Целосно покритие. Умерено наредена поддршка. Подложни чаши. Затворање : Преден патент. 92% полиестер/8% спандекс. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент