• Новак
Модерен Конец За Спална Соба Брои Памук Надолу Алтернативен Бел Утешител, Целосна кралица

Модерен Конец За Спална Соба Брои Памук Надолу Алтернативен Бел Утешител, Целосна кралица

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Спијте подобро со овој модерен, луксузен алтернативен утешител на памук од 100 проценти надолу со елегантен 15" шевове во кутија. Ткаенината на ова е мазна на допир, издржлива и силна со години и години на употреба. Иновацијата На Нусофт е пополнување на вата што е полиестер со гел со влакна со шупливо јадро. Ја одржува вашата микро-клима под вашите капаци конзистентна со прилагодување на топлината на сопственото тело, овозможувајќи ви удобно да спиете цела ноќ. Ова иновативно полнење е ексклузивно за овој утешител и не може да се најде во други брендови. Надворешниот капак е луксузен Памучен Сатен со конец од 500 нишки со детали од раковини што ќе го одржат полнењето рамномерно распоредено за совршена температура на спиење. Никогаш нема да се собере или повлече од аглите по миењето. Тоа Е Хипоалергично и може да се пере во машина. Целосна/кралицата утешител во собата во бело. Со Модерна Спална Соба. Памучната обвивка обезбедува меко и еластично чувство на раката и трајна издржливост. Прекрасен сјај на ткаенината. Nusoft® Пополнувањето На Вата е внесено со гел, така што се прилагодува за да ја одржува температурата удобна додека спиете. Прекрасна шема за ватирање со фестониран гребен.

Главните карактеристики

Избор на клиент