• Новак
Премиум 3-портокал алуминиум мини USB 3. центар [90 ° 180 ° степени што може да се ротира]

Премиум 3-портокал алуминиум мини USB 3. центар [90 ° 180 ° степени што може да се ротира]

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Лесно додадете до три уреди со Sabrent HB-R3 MB USB 3.0 ротирачки центар. Ефективни за сите компјутери и лаптопи и особено за оние што доаѓаат со ограничен број пристаништа. Избегнувајте мерка на вашите USB-уреди и мора да одлучите помеѓу синхронизирање на вашиот телефон или работа со вашиот надворешен хард диск. Користејќи го ротирачкиот центар Sabrent USB 3.0, можете да ги користите сите ваши уреди одеднаш. Карактеристики : елегантен дизајн во стилот на Apple, идеален за Mac Pro, IMAC, Mac Book Air, Mac Book Pro, Mac Book и Mac Mini.USB конекторот може да се ротира 90â °/180â ° степени. Постабилен, компактен, лесен дизајн го прави пријателски за патување. Лесно поставување, Plug-N-Play, Hotешка заменлива, топла патет со сите системи Windows/Mac/Linux. Ве молиме Забелешка : безжични уреди 2.4 GHz, како што се безжични тастатури и адаптери за глувци, може да не работат во близина на USB 3.0 уреди или центри. Се препорачува поврзување со USB 2.0 порта. За стабилна врска, уредите поврзани со 3-портата USB 3.0 центар не смеат да надминуваат комбинирана струја од 5 волти 900 m Ah. Надворешните тврди погони треба да бидат поврзани со надворешен извор на енергија. Овој 3-порта USB 3.0 центар нема да ги наполни вашите уреди, тој само ќе се синхронизира. Дизајн на елегантен стил на Apple, идеален за Mac Pro, Imac, Mac Book Air, Mac Book Pro, Mac Book и Mac Mini . USB конекторот може да се ротира 90â °/180â ° степени . Преносен, компактен, лесен дизајн го прави пријателски за патување. Лесно поставување, приклучок-n-Play, топла заменлива, топла приклучок . Компатибилен со сите системи Windows/Mac/Linux.

Главните карактеристики

Избор на клиент