• Новак
Нема графички графички графички маици на памук-џерси

Нема графички графички графички маици на памук-џерси

DEN 383.84
Пристапност
Во достапна форма

Додадете незгодно момче на вашиот плакар! Оваа трендовски графичка маица од Jerseyерси од без граници има потресени детали за ладна завршница. Парот е кул графичка мета со искинати фармерки со широки нозе и чизми за зашилени пети за трендовски изглед. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : потресено детали. Графичка маица во Jerseyерси за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент