• Новак
ТВ -штанд на Аукфа со лизгачки врати и фиоки за телевизори до 65

ТВ -штанд на Аукфа со лизгачки врати и фиоки за телевизори до 65

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

, А истиот параметар на прилагодливата полица е 44 фунти. Ниво на склопување : Потребно е целосно собрание. Внатрешниот капацитет на товар на лизгачки врати на двата краја е 176,4 фунти. Упатствата за склопување им помагаат на корисниците лесно да го инсталираат овој ТВ штанд.

Главните карактеристики

Избор на клиент