• Новак
8г Бања Туш Завеса Лагер, 72 W 84 H, Бела 8G Тешки Водоотпорен Туш Завеса Лагер

8г Бања Туш Завеса Лагер, 72 W 84 H, Бела 8G Тешки Водоотпорен Туш Завеса Лагер

DEN 191.84
Пристапност
Во достапна форма

ПРАКТИЧНО И ИЗДРЖЛИВО-Со Димензии 72 " х 84", поставата за туширање одговара на секоја стандардна големина туш или када, без разлика дали имате права или закривена прачка за туширање! Три тешки магнети на дното чувајте ја завесата на место-и подалеку од вашето тело. Карактеристики 12 метални решетки отпорни на ' рѓа и армирано заглавие што спречува кинење и обезбедува долгорочна функционалност. ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН - ултра мазен специјализиран дизајн создаден за да се спротивстави на водата и да промовира формирање на водена мушка значи, водата брзо се тркала од површината, одржувајќи ја вашата бања сува и чиста. Со 3 безвременски опции за боја за избор, користете ја како самостојна завеса за светла и воздушна атмосфера или спарете ја со вашата омилена завеса за туширање од ткаенина. ЗЕМЈА И СЕМЕЈСТВО-ПРИЈАТЕЛСКИ-Изработени со 100% висококвалитетен и безбеден пева материјал. Не содржи пвц и хлор, што значи дека нема непријатен пластичен мирис или штетни хемиски гасови. Намалување на испарливи соединенија позначајно од пвц облоги, пева туш лагер е секако подобар избор за вас и здравјето на вашето семејство!.

Главните карактеристики

Избор на клиент