• Новак
Uxcell Дијаметар Прецизност Топки Од Нерѓосувачки Челик G Топката За Лежишта, Сребро Пакет

Uxcell Дијаметар Прецизност Топки Од Нерѓосувачки Челик G Топката За Лежишта, Сребро Пакет

DEN 1407.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис : 201 Нерѓосувачки Челик е најмалку скап тип на нерѓосувачки челик. Тешко е во ладни средини, но има помала отпорност на корозија.Со нивните ниски барања за одржување, овие топки обезбедуваат без проблеми и ефикасни операции, заштедувајќи ви време и напор.За широк спектар на апликации, вклучувајќи лежишта, автомобилски компоненти, вентили, машини и многу повеќе.Изберете од широк спектар на големини за да најдете совршено вклопување за вашите специфични барања за апликација.Известување : ве Молиме потврдете Го Дијаметарот На Топката што го нарачувате. Uxcell 3.5 мм Дијаметар Прецизност Топки 201 Нерѓосувачки Челик Топката За Лежишта, Сребро 600 Пакет 201 Нерѓосувачки Челик е најмалку скап тип на нерѓосувачки челик. Тешко е во ладни средини, но има помала отпорност на корозија.

Главните карактеристики

Избор на клиент