• Новак
Главен став на ткаени винилни табели тркач сина постелнина 72

Главен став на ткаени винилни табели тркач сина постелнина 72

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Заштитете ја површината на вашата табела со главните текови ткаени винилни табели. Овој прекрасен тркач на маса е направен со траен винил материјал, така што ќе издржи на секојдневна употреба или забава за одмор. Тешкиот винил материјал едноставно може да се избрише чисто со влажна крпа по употреба за лесно одржување. Овој тркач на табели е зачудувачки на трпезаријата, но исто така е совршен за други употреби на домашен декор. Погоден е и за употреба во внатрешно и на отворено. Се одликува со прекрасна уникатна и креативна шема, а исто така ќе ги задржи површините на табелата заштитени од измами и гребнатини. Без разлика дали е обичен собир на пријатели, официјална вечера, или се користи за домашна декорација, овој разноврсен тркач на маса создава изглед на модерна елеганција. Секоја единица вклучува еден тркач на табели. Содржина на влакна : 100% винил. Упатства за нега : Избришете чиста со влажна крпа. Мерки 14 x 72 инчи правоаголни.

Главните карактеристики

Избор на клиент