• Новак
Ревлон Осветлување Течна Подлога За Нега На Кожата, Хијалуронска Киселина, Хидратантна И Негување Формула Со Средна Покриеност, Беж, фл оз

Ревлон Осветлување Течна Подлога За Нега На Кожата, Хијалуронска Киселина, Хидратантна И Негување Формула Со Средна Покриеност,

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Добијте ги придобивките од Шминката и Нега на Кожата сите во едно. Откријте дебела и мазна кожа, со природен сјај. Со 5% Сквалан + Хијалуронска Киселина, вашата кожа станува длабоко хидрирана и навлажнета. Изберете од 28 градежни нијанси. Зголемете го сјајот на кожата. Ја зголемува еластичноста на кожата за 4 недели. Го намалува изгледот на грубоста на кожата за 4 недели. Направени без парабени, фталати и синтетички мириси. Средна покриеност. Достапно во 28 градежни нијанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент