• Новак
Gaiseeis Акрилик Виси Декорација Домашен Автомобил Ранец Приврзок Подарок За Деца R

Gaiseeis Акрилик Виси Декорација Домашен Автомобил Ранец Приврзок Подарок За Деца R

DEN 784.00
Пристапност
Во достапна форма

Акрилик Виси Декорација Домашен Автомобил Ранец Приврзок Подарок За Деца Акрилик Виси Декорација Домашен Автомобил Ранец Приврзок Подарок За Деца за оваа ставка големина на материјал : Овие слатки дизајни се изработени од висококвалитетен акрилик. Станува збор за големината на пал-м. Опремен со јаже, многу е погодно да се закачат врати и прозорци, камини и други локации. Соодветна пригода : Ставање украс висат на вашето дрво, или стап стоки да висат на вратите и прозорците. Ѕидови, камини, тремови. Канцелариите, училиштата, домот и другите места се многу погодни за нивно користење. Повеќенаменска организација : совршениот приврзок за декорација е полесен за закачување на дрвја, врати и прозорци. Совршен за забави со зимска тематика и украси за дрвја од ФАРМА. Може да се користи и како приврзок за ранец или приврзок за огледало на автомобил. Добро дизајнирани : Децата ќе ги сакаат овие добро дизајнирани украси. Различни различни дизајни на модели можат да бидат украсени Со ср-еели во различни позиции. Услуга За задоволство на клиентите : Ако имате какви било проблеми со нашите производи, ве молиме почувствувајте дека ќе контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите сите проблеми. Пакување Листа 1 х Приврзок Нови модни занаети, домашни орнаменти. Креативен стил, концизен со иновации, паметен дизајн, живописен и интересен. Користете го занаетот, површината на производот е мазна, не е лесна за носење и гребење, добар ефект на форма.

Главните карактеристики

Избор на клиент