• Новак
Арчер Постави ЕВА Загреани Влошки УСБ Полнење Сечење Унизирана Голема Површина За Греење Електрични Влошки За Секојдневниот Живот

Арчер Постави ЕВА Загреани Влошки УСБ Полнење Сечење Унизирана Голема Површина За Греење Електрични Влошки За Секојдневниот

DEN 479.04
Пристапност
Во достапна форма

Опис : дизајнот На голема површина за греење помага да се загреат нозете во студената зима. Самостојниот прилагодлив дизајн ве тера да ја намалите должината или големината според вашите потреби.Мекиот материјал ЕВА ве прави удобно да користите искуство. УСБ - полнењето и дизајнот што може да се перат го прават поудобен за употреба.Изработен од висококвалитетен материјал ЕВА, тој е издржлив.Постојат 2 големини за да choose.It може да ве стопли за секојдневниот живот, скијање, лов, пешачење, риболов и други спортови на отворено. Таа е погодна за студенти, канцелариски работници или постари лица.Име На Ставка : Загреани Влошкиматеријал : Еваколор : Црна. Моќност : 8-10В. Пол : Унисекс. Карактеристики : Голема Површина За Греење, USB Полнење, Детали За Големина На Перење : Мала Големина Должина : 230cm-250cm/90.55 "-98.43" (Прибл.). Должина на големи Димензии : 255см-275см/100.39 "-108.27" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x USB Кабел. 1 x Упатство За Употреба. 1 Пар Загреани Влошки дизајнот На голема површина за греење помага да ги загреете нозете во студената зима. Самостојниот прилагодлив дизајн ве тера да ја намалите должината или големината според вашите потреби. Мекиот материјал ЕВА ве прави удобно да користите искуство. УСБ - полнењето и дизајнот што може да се перат го прават поудобен за употреба. Изработен од висококвалитетен материјал ЕВА, тој е издржлив. Постојат 2 големини за да изберете. Може да ве стопли за секојдневниот живот, скијање, лов, пешачење, риболов и други спортови на отворено. Таа е погодна за студенти, канцелариски работници или постари лица.

Главните карактеристики

Избор на клиент