• Новак
Јубнлви Шапка Свадба Панделки Партија И Пердуви Мрежа Жени Шапка Фасцинатор Мода Бејзбол Капи Сребро

Јубнлви Шапка Свадба Панделки Партија И Пердуви Мрежа Жени Шапка Фасцинатор Мода Бејзбол Капи Сребро

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Модни Жени Фасцинатор Мрежа Шапка Панделки И Пердуви Свадба Партија Шапка Спецификација : тип На Ставка : Свадба Партија Хатстил : Секојдневен Материјал : Предиво+пердув,+мрежа големина : Дијаметар : 20СМ, Должина : 21СМ, Ширина : 7СМ.Прикачен на лентата за глава за лесно носењеперутка со пердуви направете ја поелегантна и направете да изгледате помлади специјално Дизајниран За Дамата И Жените Да Изгледаат Елегантно И Убаво, Како Убава фасцинаторска капа за војвотката да присуствува на кралскиот банкет лентата за глава под решетката помага да се закачите на вашата глава, исто така не се заплеткува во вашата коса, ниту пак ја вади вашата коса забавно за секој ден, и прекрасно за специјални прилики и настани на отворено, како чајна забава, свадба итн пакет : 1*женска капа 1, 100% сосема нов И Квалитетен.2, Највисок квалитет и најекономична цена.3, Лесен за употреба и одржување.4, Бои КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО. бејзбол капи, капа за сонце, капа за каубојка, капа за жени, капи за жени, навивачи што дуваат ладен воздух, капа за плажа, каубојски капи за жени, сламени капи за мажи, сламени капи за жени, машки капи, тврда капа, капи за сонце за мажи, каубојски капи за мажи, летни капи за жени, капи за федора за жени, женска капа за сонце, женска капа за сонце, машка капа за сонце, кархарт капа плажа шапка. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница. Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!. Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите. Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Главните карактеристики

Избор на клиент