• Новак
Силуета На одбојкар во 1 2 Диск Јасен Кристален Клип На Обетки

Силуета На одбојкар во 1 2 Диск Јасен Кристален Клип На Обетки

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Силуета на Одбојкар на силвертон во 1/2 " Диск Јасен Кристален Клип на Обетки. Големината на шармот е прибл. 0,63 х 0,52 х 0,08 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Изјава јасен кристал е 8мм со пад на шарм. Ушните жици со шарки имаат прилагодлив завртка за прилагодување на вашето вклопување. Овие големи светкави обетки додаваат блинг на секоја облека. Овие обетки овозможуваат да се покажат не-прободени уши. Достапни се и други кристални бои. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 15 години и помлади. Изјава јасен кристал е 8мм со пад на шарм. Ушните жици со шарки имаат прилагодлив завртка за прилагодување на вашето вклопување. Совршен подарок за не-прободени уши.

Главните карактеристики

Избор на клиент