• Новак
Дебел Сув Завршен Лак За Коса, Оз

Дебел Сув Завршен Лак За Коса, Оз

DEN 495.20
Пристапност
Во достапна форма

Дебел Сув Спреј за Завршна Обработка Од Орибе За Спреј За Коса Унисекс - 7 мл овој спреј е развиен со лесни навлажнувачи, овој напреден спреј распоредува пантенол за да ја надува вратилото на косата од коренот до краевите, создавајќи моментален волумен. Дебел Сув Спреј за Завршна Обработка Од Орибе За Спреј За Коса Унисекс - 7 мл.

Главните карактеристики

Избор на клиент