• Новак
Комплети за поправка на цилиндри на елементите се вклопуваат Изберете: 1978- Американски мотори Конкорд, Американски моторс Хорнет

Комплети за поправка на цилиндри на елементите се вклопуваат Изберете: 1978- Американски мотори Конкорд, Американски моторс

DEN 401.28
Пристапност
Во достапна форма

Комплетите за поправка на цилиндрите на Raybestos® Element3 ™ сопирачките нудат ново ниво на контрола и доверба на возачите. Висококвалитетните внатрешни делови на Raybestos® се изградени за долг животен век и мир на умот. Овие комплети за обнова се достапни за различни апликации за Make/Model. • Инженерски за исполнување на издржливост и сигурност во екстремни услови • Обезбедува безбедни, перформанси без протекување • Направено од висококвалитетни материјали • Нуди голема отпорност и долготрајна издржливост се вклопува во избор : 1978-1982 American Motors Concord 1977 American Motors Hornet 1977-1980 American Motors Pacer 1980 American Motors Eagle 1977-1978 American Motors Gremlin 1979-1982 American Motors Spirit 1978-1980 American Motors Amx и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент