• Новак
Одете креирајте хеликоптер Suncatcher

Одете креирајте хеликоптер Suncatcher

DEN 575.84
Пристапност
Во достапна форма

Насликајте и дизајнирајте разнобојно уметничко дело за да го украсите вашиот прозорец со креирање на хеликоптер Suncatcher! Создадете забавни обрасци на бои додека нанесувате боја на прозорецот и гледајте го осветлувањето на Suncatcher кога зракот на сонцето ќе го погоди вашиот прозорец. Направете го вашиот прозорец светла и забавна со живописни бои и дизајни. Одете креирајте хеликоптер Suncatcher : украсете го вашиот прозорец со разнобојни уметнички дела. Насликајте и дизајнирајте го вашиот Suncatcher и гледајте како осветли кога зраците на сонцето ќе го погодат. Нанесете и измешајте боја на прозорецот за да создадете уникатни детали и нови нијанси во боја. Покажете ги завршените уметнички дела во рамка или украсете го wallидот. Содржина : 1 хеликоптер Suncatcher. Хеликоптер Suncatcher : Само насликајте со боја на Suncatcher или пенкала за боја на Suncatcher и користете чаши за вшмукување за да го обесувате вашето име, i Tials или чаши за пораки и бојата што се продава одделно.

Главните карактеристики

Избор на клиент