• Новак
Слупелска пастела плажа бранови хоризонт пејзаж галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

Слупелска пастела плажа бранови хоризонт пејзаж галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : природа, на отворено, небо, плажа, брег, море , Крајбрежје, вода, хоризонт, сценографија, морски бранови, облак. Дизајн од Линан Колиган.

Главните карактеристики

Избор на клиент